Każdy przedmiot wykonujemy własnoręcznie w naszej pracowni na Twoje zamówienie. Dlatego każdy nosi cechy unikatu i może nieznacznie różnić się od modelu pokazanego na zdjęciu. Pierścionki wykonujemy na wskazany przez Ciebie rozmiar, według Twoich indywidualnych potrzeb. Czas oczekiwania na wykonanie biżuterii wynosi około 2-3 tygodni.Jeśli masz jakieś specjalne życzenie, koniecznie napisz o tym w komentarzu lub skontaktuj się z nami.Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza biżuteria spełniała Twoje oczekiwania i mogła towarzyszyć Ci przez wiele lat.  Jeśli jednak coś budzi Twoje wątpliwości lub z jakiegoś powodu chcesz zrezygnować z zakupu, masz prawo do reklamacji lub zwrotu w ciągu 14 dni.


Warunki zwrotów i reklamacji znajdziesz poniżej oraz w regulaminie


ZWROTYMożesz zwrócić zakupioną biżuterię w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. W tym celu musisz złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy. 


Możesz wypełnić i wysłać nasz formularz zwrotu,

a następnie, w ciągu 14 dni od złożenia oświadczenia zwrotu, odesłać zwracany towar na adres reklamacyjny.Biżuteria nie może nosić śladów użytkowania, a w przypadku biżuterii z kamieniami szlachetnymi, przyjęcie zwrotu towaru będzie poprzedzone analizą gemmologa. 


Biżuterię należy zwrócić w oryginalnym opakowaniu, wraz z dowodem zakupu, oraz certyfikatem - jeśli został wydany.

Zwrotu płatności dokonamy w ciągu 14 dni od daty otrzymania biżuterii. 


REKLAMACJEW ciągu 2 lat od daty zakupu możesz zareklamować wadliwą biżuterię wysyłając ją wraz opisem wady oraz dowodem zakupu na adres reklamacyjny.


Odpowiemy na reklamację w ciągu 14 dni od daty otrzymania biżuterii. 

W ramach reklamacji możemy biżuterię naprawić, wymienić na nową - wolną od wad, obniżyć jej cenę lub zwrócić pieniądze.  


W razie stwierdzenia uszkodzeń nie będących wadą, a wynikających z niewłaściwego użytkowania lub zdarzeń losowych, poinformujemy o kosztach ewentualnej naprawy. 


Twoje zakupy

Zakupy razem:

0.00 PLN