Każdy przedmiot wykonujemy własnoręcznie w naszej pracowni na Twoje zamówienie. Dlatego każdy nosi cechy unikatu i może nieznacznie różnić się od modelu pokazanego na zdjęciu. 


Pierścionki wykonujemy na wskazany przez Ciebie rozmiar, według Twoich indywidualnych potrzeb. 


Czas oczekiwania na wykonanie biżuterii wynosi około 2-3 tygodni.


Jeśli masz jakieś specjalne życzenie, koniecznie napisz o tym w komentarzu lub skontaktuj się z nami.Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza biżuteria spełniała Twoje oczekiwania i mogła towarzyszyć Ci przez wiele lat. Jeśli jednak coś budzi Twoje wątpliwości lub z jakiegoś powodu chcesz zrezygnować z zakupu, masz prawo do reklamacji lub zwrotu w ciągu 14 dni.

Warunki zwrotów i reklamacji znajdziesz poniżej oraz w regulaminie
ZWROTY


Możesz zwrócić zakupioną biżuterię w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. W tym celu musisz złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy. 

Możesz wypełnić i wysłać nasz formularz zwrotu, a następnie, w ciągu 14 dni od złożenia oświadczenia zwrotu, odesłać zwracany towar na adres reklamacyjny.

Biżuteria nie może nosić śladów użytkowania, a w przypadku biżuterii z kamieniami szlachetnymi, przyjęcie zwrotu towaru będzie poprzedzone analizą gemmologa. 

Biżuterię należy zwrócić w oryginalnym opakowaniu, wraz z dowodem zakupu, oraz certyfikatem - jeśli został wydany.

Zwrotu płatności dokonamy w ciągu 14 dni od daty otrzymania biżuterii. 
REKLAMACJE


W ciągu 2 lat od daty zakupu możesz zareklamować wadliwą biżuterię wysyłając ją wraz opisem wady oraz dowodem zakupu na adres reklamacyjny.

Odpowiemy na reklamację w ciągu 14 dni od daty otrzymania biżuterii. 

W ramach reklamacji możemy biżuterię naprawić, wymienić na nową - wolną od wad, obniżyć jej cenę lub zwrócić pieniądze.  

W razie stwierdzenia uszkodzeń nie będących wadą, a wynikających z niewłaściwego użytkowania lub zdarzeń losowych, poinformujemy o kosztach ewentualnej naprawy. 


Twoje zakupy

Zakupy razem:

0.00 PLN