2a. Bytomski Bytomska jewellery KORA small band ring ox ss topaz quartz

Obrączka KORA / oksydowana z topazem i kwarcem

390.00 PLN

OSTATNIA SZTUKA!

Pierścionek w formie wąskiej, nieregularnej obrączki. 

Wykonany z oksydowanego srebra próby 925 - pochodzącego  z recyklingu. 

Wysadzany 15. naturalnymi kamieniami - jasno niebieskimi topazami i brązowymi kwarcami dymnymi  w oprawie pave.

Pierścionek dostępny w rozmiarze 15. 


Każdy przedmiot wykonujemy własnoręcznie w naszej pracowni. Dlatego każdy nosi cechy unikatu i może nieznacznie różnić się od modelu pokazanego na zdjęciu. 


Kolor czarny powierzchni, uzyskany w wyniku oksydowania, jest efektem nietrwałym, ulegającym ścieraniu w trakcie codziennego użytkowania.

Proces oksydowania, czyli utleniania powierzchni srebra i barwienia na czarno, wiąże się z używaniem szkodliwych chemikaliów, które zdecydowaliśmy się wycofać z naszej pracowni.

Dlatego ten produkt znalazł się na wyprzedaży pięknych srebrnych przedmiotów w kolorze czarnym. Chcemy dać im szansę, by trafiły do nowych właścicieli, umiejących docenić szlachetne materiały, kunszt i unikalną, ręczną robotę.

O ile szkodliwość chemikaliów jest bezdyskusyjna, o tyle nietrwałość oksydowanej powłoki jesteśmy w stanie wytłumaczyć i wielu klientów akceptuje, a nawet ceni, efekt przecierania i starego srebra.

Koneserzy oksydowanej biżuterii mogą zatem skorzystać ze zniżek i delektować się poczuciem wyłączności - przedmioty dostępne na wyprzedaży są ostatnimi takimi produktami, jakie kiedykolwiek powstały :)

Twoje zakupy

Zakupy razem:

0.00 PLN

2a. Bytomski Bytomska jewellery KORA small band ring ox ss topaz quartz